Trójmiasto: doskonała lokalizacja na letni wypoczynek

Wielu Polaków ubóstwia wczasy nad morzem. Bardzo dużo urlopowiczów w miejsce zagranicznych przygód decyduje się na urlop nad pięknym Bałtykiem. Władysławowo, Hel, Dąbki – to niektóre miasteczka docelowe podróży. Część turystów instynktownie przeocza Gdańsk, Gdynię i Sopot ilustrując sobie całe chmary wycieczkowiczów. Tymczasem Trójmiasto jest co roku niezwykle popularne, jednak trudno mówić o ogromnym tłoku, uniemożliwiającym swobodne urlopowanie.


Urlop nad polskim morzem: Trójmiasto


Trójmiasto bezsprzecznie warto zwiedzić, a zwłaszcza gdy chcemy zaplanować dłuższy pobyt nad morzem. Pobyt w wielkim mieście gwarantuje nam różne alternatywy. Po pierwsze – bez wątpienia nie mamy pewności, że podczas całego turnusu będziemy cieszyć się upalnym latem. Pobyt w większym mieście zapewnia rozrywkę, nawet jeżeli pogoda nie będzie idealna. Nie będziemy się więc nudzić. Piękne Stare Miasto w Gdańsku to „must-see” dla każdego fana interesujących kafejek, czy doskonałego jedzenia. Trójmiasto to nie tylko urokliwy Gdańsk Taxi podwiezie nas do sąsiadującego z nim Sopotu, gdzie będziemy mogli przejść po bardzo sławnym Monciaku. Będąc w Trójmieście warto odwiedzić też Gdynię.


Plażowanie w Trójmieście

Niektórzy miewają obawy co do plaż oferowanych przez Trójmiasto i tego, czy będą one roiły się od plażowiczów. Oczywiście mamy lokalizacje, w których jest bardziej tłumnie, oraz takie, na których nie będzie tłoczno. To oznacza, każdy wczasowicz może odkryć miejsce które będzie mu odpowiadać. Relaks nad morzem zalecany szczególnie w czerwcu i wrześniu, kiedy jest jeszcze piękna pogoda, ale czas wakacji jeszcze się nie rozpoczął czy też już upłynął.